پروتئین,پودر تخم مرغ,تخم مرغ

کاربرد پودر سفیده تخم مرغ؟ و چه تفاوتی با سفیده تخم مرغ دارد؟

آیا از کاربرد پودر سفیده تخم مرغ اطلاع دارید؟ پودر سفیده تخم مرغ یک جایگزین مناسب برای دریافت روزانه پروتئین است. که جز آن دسته از رژیم غذایی های سالم قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که میزان پروتئین پودر سفیده تخم مرغ به همان اندازه است که در سفیده تخم مرغ موجود است.

برای درست کردن پودر سفیده تخم مرغ 100 درصد از سفیده تخم مرغ ارگانیک استفاده می شود. که حاوی بیش از 70 درصد پروتئین است که با مصرف روزانه این پودر شما کمترین میزان چربی را در هر وعده غذایی دریافت می کنید.

با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری راجب این پودر شگفت انگیز به شما بدهیم.

پروتئین,پودر تخم مرغ,تخم مرغ,

مصرف پودر سفیده تخم مرغ برای چه کسانی توصیه می شود؟

استفاده از پودر سفیده تخم مرغ برای همه مفید است.

مصرف بیشتر آن برای کسانی که به دنبال جذب پروتئین بیشتر با کمترین میزان کالری هستند. به خصوص برای افرادی که وجترین یا همان گیاه خوار  هستند که بدنشان به پروتئین بیشتری نیاز دارد این پودر بدون مواد گلوتن است.

همچنین برای ورزشکاران که هنگام ورزش کالری زیادی می سوزانند برای دریافت دوباره انرژی از دست رفته خود باید پروتئین بیشتری مصرف کنند که بهترین جایگزین برای پودرهای مکمل بدن سازی پودر سفیده تخم مرغ است.

 

کاربرد پودر سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ,پروتئین,پودر تخم مرغ,

پودر سفیده تخم مرغ خواص بی شماری دارد با ما همراه باشید تا جند مورد آن را برایتان بازگو کنیم.

_به طور طبیعی این پودر فاقد کربوهیدرات و چربی است.

_کاربرد پودر سفیده تخم مرغ  کمک موثر در رشد و افزایش حجم ماهیچه ها است.

_توانایی بدن را برای رشد عضلات را افزایش می دهد.

_منبع بسیار کاملی برای پروتئین است که به طور متعادل هضم بهتر آن می شود.

_نسبت به سایر مواد غذایی میزان لوسین بیشتری دارد.

_همانطور که در بالا ذکر کردیم میزان پروتئین پودر سفیده تخم مرغ با سفیده تخم مرغ یکسان می باشد.

بنابراین به افرادی که علاقه ای به خوردن سفیده تخم ندارند پودر سفیده تخم مرغ جایگزین بسیار عالی می باشد زیرا خوردن روزانه یک عدد تخم مرغ الزامی است و بدن هر انسانی نیاز به پروتئین کافی دارد.

نحوه مصرف پودر سفیده تخم مرغ

بهترین روش برای مصرف پودر سفیده تخم مرغ مخلوط آن با مایعات است. برای خوردن پودر سفیده تخم مرغ 3 پیمانه یا 120 گرم پودر را با نیم لیتر آب، شیر، یا آب میوه طبیعی مخلوط کرده و میل کنید. ورزشکاران اگر می خواهند نتیجه بهتری برای عضله سازی بگیرند سعی کنید 1 ساعت قبل و بعد از تمرین پودر سفیده تخمه مرغ را با آب پنیر مخلوط کرده و نوش جان کنید.

یک دستور راحت برای درست صبحانه خوشمزه و پر خاصیت؛ 3 قاشق پودر سفیده تخم مرغ، 1 پیمانه شیر، 1 قاشق شکر (اگر دوس دارید شیرین شود2 قاشق شکر  اضافه کنید)  3 عدد تخم مرغ را به همراه نان تست و مقدار کمی نمک و در صورت تمایل 1 قاشق مربا خوری دارچین را به خوبی باهم مخلوط کنید. سپس آن را در تابه ریخته و به همراه نان تست میل کنید.

یک روش دیگر برای سرو این غذا این است که نان تست را در مخلوط به مدت20 الی 30 ثانیه بخوابانید تا نان به خوبی خیس شود سپس آن را در تابه انداخته با مقدار کمی روغن سرخ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *