بافر,زیبایی,زیبایی ناخن

بافر ناخن چیست و چه کاربردی دارد؟

بافر ناخن چیست؟ از چه موادی تشکیل شده است؟ چه کاربرد هایی دارد؟ ناخن نوع سوهان ناخن است که تفاوت هایی با هم دارند؛ مواد تشکیل دهنده بافر اسفنج است که بسیار ظریف تر و نرم تر از سوهان معمولی است که در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته می شود.

از بافر ناخن برای فرم دهی، صیقل دادن، صاف کردن،  همچنین ایجاد درخشش و زیبایی بیشتر برای ناخن طبیعی و در کاشت اکرولیک و ژل بسیار ابزار مناسبی است.

و برای استفاده شخصی افرادی که می خواهند در منزل کار مانیکور و پدیکور ناخن های خود را انجام دهند.

با ما همراه باشید تا در این بخش اطلاعات بیشتری در مورد بافر ناخن در اختیار شما قرار دهیم.

بافر,زیبایی,زیبایی ناخن,

بافر ناخن چیست و چه فوایدی دارد؟

اصلی ترین فایده بافر ناخن این است که سطح ناخن را هموار می کند و زیبایی بیشتری به ناخن های شما می بخشد. همچنین برای کسانی که قصد انجام لاک ژل را دارند سطح ناخنشان را صاف کرده و لاک ژل بهتر می چسبد و ظاهر بهتری به ناخن می دهد.

همچنین باعث از بین رفتن سلول های مرده بر ردی سطح ناخن می شود.

باعث از بین رفتن چربی در سطح ناخن شده و همچنین باعث می شود خط های روی ناخن از بین رفته و امکان بهتری برای انجام ژلیش ناخن فراهم خواهد کرد.

باعث می شود گردش در ناخن بهتر انجام شود و موجب رشد سریعتر ناخن نیز خواهد شد.

 

انواع مختلف بافر ناخن

شاید این سوال برای خیلی ها پیش بیاید که بافر ناخن چیست؟ ناخن را به شکل های مختلفی طراحی خواهد شد که در این قسمت ما چند مدل را به شما معرفی خواهیم کرد.

بافر ناخن مستطیلی تخت یا هلالی شکل هستند که با توجه به سلیقه های مختلف طراحی شده است.

بافر ناخن چهار طرفه؛ این مدل چهار قسمت دارد که هر کدام از زبری متفاوتی برخوردار است؛ از قسمت بزرگ تر آن می توان در ابتدای کار از آن استفاده کرد. همچنین از 2 قسمت دیگر که به نسبت نرم تر هستند برای از بین بردن برجستگی ناخن و ناهمواری های آن استفاده کرد و از قسمت چهارم آن که نرم تر است برای صیقل دادن و براق کردن ناخن مورد استفاده قرار می گیرد.

بافر ناخن مکعبی؛ همان طور که در بالا گفته شد این مدل هم از چهار قسمت تشکیل شده که زبری هر طرف متفاوت با طرف مقابل است و هر کدام کاربرد متفاوتی دارد.

ناخن,بافر,زیبایی,

فرق پولیش و بافر ناخن

همان طور که در قسمت بالا توضیح داده شد بافر ناخن برای هموار کردن سطح ناخن و یک دست کردن ناخن استفاده خواهد شد که از 2 مدل زبر و نرم تشکیل شده است.

اما پولیش ناخن وسیله است که بعد از به پایان رسیدن بافر برای براق کردن ناخن بعد از کاشت برای صیقل دادن سطح ناخن استفاده می شود.

اگر شخصی علاقه ای به طراحی ناخن کاشت شده یا لاک ژل خود نداشته باشد از پولیش برای تمیزی و براقی سطح ناخن کاشت شده استفاده خواهد شد.

فرق پولیش و بافر ناخن براق کردن سطح ناخن بعد کاشت ساده بدون طراحی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *