بهترین آرایشگاه مردانه,بهترین آرایشگاه های مردانه,خدمات آرایشگاه مردانه

خدمات بهترین آرایشگاه مردانه

امروزه خدماتی که در آرایشگاه های مردانه ارائه می شود از حیث تنوع چندان تفاوتی با آرایشگاه های زنانه ندارد. اهمیت دادن به زیبایی ظاهری و مرتب بودن در پسران و آقایان نسبت به زمان های قدیم خیلی بیشتر شده است و زیبایی معنای متفاوتی برای آن ها پیدا کرده است. در گذشته سبیل های کلفت مد بود و مردان قدیم نیز برای زیبا تر شدن به ظاهر سبیل توجه می کردند و آن را چرب می کردند و غیره. همچنین ریش نیز در بین آن ها نشان دهنده مردانگی بود به این صورت که مردان می گذاشتند ریش های شان بلند شود و هر کسی که ریش و سبیل بلند تری داشت از مردانگی بیشتری نیز برخوردار بود.

بهترین آرایشگاه مردانه,بهترین آرایشگاه های مردانه,خدمات آرایشگاه مردانه,

در جامعه امروز مد روز و طرز تفکر آقایان با گذشته متفاوت شده است و اهمیت به ظاهر آراسته در مردان نیز تقریبا به اندازه خانم ها حیاتی شده است.  در واقع اکثر خدماتی که در آرایشگاه های زنانه انجام می شود در آرایشگاه های مردانه نیز انجام می شود. همچنین اخیرا آماری نیز از مصرف لوازم آرایش بین آقایان اعلام شد که در نوع خودش جالب و غافل گیر کننده بود.

می توان گفت بهترین آرایشگاه های مردانه هم خدماتی را ارائه می دهند که هم سطح آرایشگاه های اروپایی می باشد و حتی بسیاری از صاحبان این مجموعه ها برای حرفه ای تر شدن در اروپا دوره های مختلفی دیده اند.

جالب است بدانید کلمات سالن زیبایی آقایان با آرایشگاه مردانه تفاوت دارد. در آرایشگاه مردانه فقط اصلاح سر و صورت انجام می شود در صورتی که در سالن زیبایی آقایان انواع خدمات زیبایی با جدید ترین متد روز ارائه می شود. بیشتر مشتریان این سالن ها را جوان هایی بین رده سنی 18 الی 30 تشکیل می دهند. در ساختار و دکور این سالن ها به شیک بودن دیزاین و زیبایی توجه ویژه ای شده است که باعث جذب مشتریان پولدار و جوان شود. بعضی از خدمات آرایشگاه مردانه را در این مقاله می خوانیم.

بهترین آرایشگاه مردانه,بهترین آرایشگاه های مردانه,خدمات آرایشگاه مردانه,

ماسک پوست و موی آقایان

بله! یکی از خدمات  بهترین آرایشگاه های مردانه انواع ماسک های مختلف مانند الوورا، خاویار، میوه ای و…می باشد و برای آقایانی است که به خاطر از بین بردن جای جوش مراجعه می کنند. از این ماسک های صورت برای پاک سازی پوست و از بین بردن جای جوش های قدیمی روی صورت استفاده می شود . هزینه استفاده از آن ها نیز حدودا 50 هزار تومان است که اگر بخواهند به پاک سازی کامل بپردازند نیاز دارند چندین جلسه یا یک دوره مداوم و پشت هم به سالن بیایند تا نتیجه آن را ببینند. همچنین مردان برای تقویت مو نیز از ماسک مو استفاده می کنند که این ماسک ها بیشتر برای افرادی تاثیر گذار است که موهای شان شوره می زند یا می ریزد یا پوست سر و ریشه مو آسیب پذیری دارند.

ایجاد انواع طرح روی مو

جدیدا مد شده است که آرایشگران  پس از اصلاح موی سر در بغل گیجگاه یا کنار و پشت مو ها طرح های مختلفی می اندازند. این طرح ها به دلخواه مشتریان است و می تواند طرح های متفاوتی مانند ستاره، اسکلت، خطوط موازی و غیره باشد. آرایشگران این کار را با استفاده از شابلون و ماشین های مخصوص این کار انجام می دهند.

بهترین آرایشگاه مردانه,بهترین آرایشگاه های مردانه,خدمات آرایشگاه مردانه,

پلاتینی رنگ موهای آقایان

از دیگر خدمات آرایشگاه مردانه که می توان نام برد رنگ پلاتینی است که در بین مردان محبوبیت خاصی نیز پیدا کرده است. گرچه این رنگ را فقط آرایشگران حرفه ای می توانند در بیاورند. تناژ های متفاوتی از رنگ وجود دارد. رنگ های سرد مانند استخوانی یا نقره ای به جذابیت آن ها می افزاید. معمولا یک تکه از موهای جلوی سر را پلاتیه می کنند. امروزه روند آرایش به سمتی رفته که مش در سالن های آقایان نیز انجام می شود.

حتی برای مردانی که کم مو تر هستند کلاه گیس هایی در نظر گرفته اند که از موی طبیعی درست شده اند و در رنگ های و اندازه های مختلف موجود هستند. این کلاه ها  بسته به سایز و زنگ قیمت های متفاوتی دارند.

آرایش و اصلاح و زیبایی داماد

یکی از مهم ترین خدمات آرایشگاه مردانه امروزه خدماتی است که مربوط به داماد ها می شود. اما خب برای روز عروسی خدمات ارائه شده بستگی به داماد دارد که چطور بخواهد و چه چیزی بخواهد. اگر فردی بخواهد خدمات پاک سازی و جوان سازی پوست را برای روز عروسی انجام دهد باید از مدتی قبل به سالن بیاید تا روز عروسی آماده باشد. برای رنگ کردن مو نیز همین طور. معمولا روز عروسی خدماتی مانند اصلاح ابرو و تمیز کردن صورت و مو انجام می شود. از انواع کرم های پودری برای صاف تر کردن پوست داماد و همچنین پنکیک های خشک که از عرق کردن جلوگیری می کنند استفاده می شود.

جدیدا برای دامادان نیز از کرم های گریمی استفاده می شود که در سینما ها رواج دارد. با این کرم ها می توان کار های جالبی انجام داد. به طور مثال صورت لاغر را پر تر و تپل تر کرد. از سایه ها نیز برای تیرگی نواحی دور چشم استفاده می کنند. البته تمامی این خدمات بسته به انتخاب داماد است. مدل موهای داماد را نیز معمولا خودش انتخاب می کند و از سشوار و تافت و چسب برای تثبیت و حالت دادن به مو استفاده می کنند تا مو ها در زمان مراسم بهم نریزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *